gjenerator 3 fazor me naft...

Shitet nga: endri 18 Korr 22:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Fier
gjenerator 3 fazor plus saldatrice...me naft gjeneratori eshte ne gjendje shum te mir ...perdoret dhe gjenerator edhe saldatrice ...prodhurar nga MOSA Elektrik me Motorr Lombardini konsumon shum pak ne te dyja proceset...Endri 0698888088
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim