DYER E DRITARE..... ZBRITJE E MADHE.... BEKA-DEKOR

Shitet nga: BEKA-DEKOR 07 Korr 15:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt për 1 520 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

95 EUR

Komuna: Fier
PRODHOJM DYER E DRITARE TE PLASTIKES SI DHE DYER TE GARAZHDAVE ME TELEDIRIGJUES ME ZBRITJE :
80*140-95eu.......me rolet 139eu
80*205-145eeu...me rolet 210eu
140*160-185eu...me rolet 245eu
60*60-gratis
Dyer hymjes nga 250-750 eu
Dyer garazhdave 700-900 eu hapja me telekomand
Dyer banjove 120-140 eu
Profil 8 cm me tre guma garancioni asht me shkrim 12 vite.transporti dhe montimi gratis ne ter kosoven.GJITHASHTU DERGOJM DRITARE EDHE NE SHQIPERI,MAL TE ZI.MAQEDONI DHE NE GJITH EUROPEN
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim