Derrasa

Shitet nga: Xhoni 28 Korr 07:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt për 2 720 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Fier
Shiten derrasa dhe binare. Druri eshte cilesi e larte me pak shenja. Cmimi okazion!!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim