Depozite Gazi 61.000 litra

Shitet nga: SHKELQIM 24 Shk 17:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

8 000 EUR

Komuna: Fier
ESHTE NE GJENDJE SHUME TE MIRE . SHITET PER ARSYJE MOS PERDORIMI . KA LINJE TUBACIONI DHE POMPE .

+355693817393
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim