Doni te fitoni disa Euro me teper me WINDOWS

Shitet nga: flokarti mitro 08 Qer 13:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Fier
Do t' ju pelqente te fitonit disa Euro me teper me Windows 7 , 8 , 10 ??
Merrni ne USB Progamet per te installuar ne PC , Laptop Windows 7, 8 , 10 te shoqeruar me nje video shpjeguese , do ta shikoni qe eshte e thjeshte , Mesoni si t' ja installoni miqve tuaj , bizneseve, zyrave te ndryshme dhe Fitoni 10-15 Euro per cdo Formatim
Transport i shpejte kudo ne Shqiperi
Paguaj Kesh kur merr mallin
Na kontaktoni NAD&A Adresa: Rruga Skenderbeu,#Fier
Tel: 069 522 7958 Viber WhatsApp
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim