TOSHIBA eSTUDIO 207

Shitet nga: ervin 25 Gush 22:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë produkt për 3 680 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Fier
PRINTER SKANER FOTOKOPJE NE GJENDJE TE SHKELQYER .SHITET PER ARSYE MOSPERDORIMI .DHE ESHT SHUM PAK IO PERDORUR .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim