SHITET: Deskop Lojrash per League of Legends,Dota

Shitet nga: TRC 08 Maj 21:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë produkt për 1 120 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Fier
(Procesori)~: AMD athlon(tm) II B28 (2CPUs) 3.40 GHz___
(RAM)~: 8 GB--64 bit___
(Karta grafike)~: ATI Radeon HD 4200___
(Modeli)~: HP compaq 6005 Pro MT PC___
(Driver)~:230 gb Hapsir
Windows 7 professional 64 bit___
Deskopi esht perdorur vetem 4 muaj dhe esht ne gjendje perfekte si ne fotografi, Lojrat i mban shum mire me grafik medium pa asnje problem, per me shum informacion kontaktoni ne nr e telf
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim