Ram laptopi DDR2 4GB

Shitet nga: KOMPJUTER SERVIS "NAD&A" 12 Sht 08:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

4 900 LEK

Komuna: Fier
Ram per laptop DDR2 4gb .
Keta ram shkojne ne laptop te ndryeshem ,apple macbook pro dhe imac te viteve 2007-2009.Gjendja dy cope.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim