RAM 4 gb DDR3

Shitet nga: KOMPJUTER SERVIS "NAD&A" 12 Sht 08:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 400 LEK

Komuna: Fier
Ram 4 gb ddr3 me frekuence 1333 dhe 1600.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim