Procesore (CPU) core i5 2500 3.33 ghZ

Shitet nga: KOMPJUTER SERVIS "NAD&A" 24 Pri 22:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë produkt për 720 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Fier
Procesore (CPU) core i5 2500 3.33 ghZ.
Keta jane procesore te gjenerates se dyte dhe shkojne ne motherboard socket 1155.
Kush ka kompjuter me procesore dual-core ose core i3 te gjenerates se dyte dhe nuk eshte i kenaqur me performancen mund ta upgrejtoje me kete procesore jep performance shume te mire.
Vlen edhe per Imac apple.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim