Procesor core i7 870 2.93GHz socket 1156.

Shitet nga: KOMPJUTER SERVIS "NAD&A" 12 Sht 08:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë produkt për 880 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

55 EUR

Komuna: Fier
Procesor core i7 870 2.93GHz socket 1156.
N.q.s keni kompjuter ose imac te gjenerates se pare me core i3 ose core i5 dhe nukjeni te kenaqur me performancen e kompjuterit tuaj mund ta zevendesoni me kete procesor jep goxha performance te larte.
Ky procesor shkon ne Imac late 2010 , ofrojme edhe servisin per nderrim kush eshte i interesuar.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim