Kart Grafike: Amd R7 250 2Gb OC

Shitet nga: Ariel 12 Sht 16:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë produkt për 1 040 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

8 000 LEK   10 000 LEK

Komuna: Fier
Karta eshte ne gjendje shum te mire
Cmimi 80 mije leke

Hap lojra si: Fortnite, Gta V, Pubg, Pes19, dhe te tjera
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim