i8 Mini 2.4G Wireless Keyboard Touchpad

Shitet nga: Keyboard 14 Sht 15:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 700 LEK

Komuna: Fier
2.4G Mini Tastierë Touchpad inteligjent i ndjeshëm.
I përshtatshëm për PC, Smart TV, kuti Android TV, kuti Google TV, Xbox 360, PS3 / PS4, HTPC / IPTV, etj.
* 92 butona (74 butona standardë + 18 butona media),
Dizajni ergonomik dhe i rehatshëm për duart tuaja,
Specifikat e produktit:
1. Madhësia: 146.8 × 97.5 × 19 mm (L × W × H)
2. Distanca e valës: 15m
3. Fuqia transmetuese: + 5db
4. Tensioni i punës: 3.3 V
5. Rryma e funksionimit: <50mA
6. Rryma e karikimit: <300mA
Fuqia me bateri Lithium
Përfshinë:
1 * Wireless keyboard
1 * Wireless receiver
1 * User manual
Cmimi:1700 lekë të reja
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim