OKAZION!!SHITEN 5 FUCI VAJ MAKINASH

Shitet nga: fieri2019 08 Sht 20:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Komuna: Fier
Prodhimet : Të tjera
shiten 5 fuci me vaj ..dy fuci vaj jan per vaj kamionash ..dy fuci per makima qepse..dhe nj fuci vaj 90 kambio per makina..t shiten te 5fucit bashk jan 1200€ ...per cmimet e tjera kontaktoni ne numrin e telefonit 0682129663
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim