OKAZION BANAK LOKALI

Shitet nga: Roni 22 Qer 11:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fier
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Banak Lokali 3,6 metera !
Per mbyllje aktiviteti shitet Banak bar ... I perdor vec 5 muaj !!! Ballorja e banakut e predispozuar per Drita led dhe me fshehje Ku mund Edhe te ekspozohet nje pamje sipas deshires....cemim i diskutushem pranoj Edhe ndrrim
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim