Sasso Mecanica Lucidacosta per zmuso te drejta

Shitet nga: Agron Bendo 06 Qer 21:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

28 000 EUR

Komuna: Fier
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shitet Sasso Mecanica Lucidacosta per zmuso te drejta viti 2010 me vetem 1500 ore pune, thuajse e re, e blere ne Itali, shitet per arsye mosperdorimi, cmimi €28000
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim