Presa profesionale per hotel ,privilegj,miele,

Shitet nga: Nani 26 Qer 08:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

32 000 LEK

Komuna: Fier
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Te ardhur nga gjermania "miele,,,,privilegj"ne gjendje shum te mir pune jane 85 cm te gjer 2 fazor
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim