OKAZION MAGAZINA PER CDO LLOJ VEPRIMTARIE

Shitet nga: MIRA RRAMILLI 16 Korr 14:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 EUR

Adresa: FIER
Sipërfaqe: 9800 m2
Komuna: Fier
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
SHITET MAGAZINE PER CDO LLOJ VEPRIMTARIE,
PER LINJA PRODHIMIOSE AKTIVITETE TE TJERA .ME KAPACITET NDERTIMI I MAGAZINAVE 3800 M2 .ME NJE VEDODHJE NE NJE ZONE INDUSTRIALE
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim