w205 c220 cdi viti 2015 komplet pjeset para

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: PJESE KEMBIMI KANANI MERCEDES BENZ 17 Gush 09:30 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Fier
Pajisje : Të tjera
per w205 c 220 cdi disponojme:
parakolpi
maskarino
fenerat
bllokun e radiatoreve
mbajtesen e fenerave dhe radiatorve
disqet+ gomat 225/50/R17 gomat 75%
kroskotin me SRS + timonin me SRS (airbag)
Interirin (tapicerine)
dhe komplet pjeset para.
cel : 069 20 61 517
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim