PARAKOLP BMW X5 E70 VITI 2011 FACELIFT

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: PJESE KEMBIMI KANANI MERCEDES BENZ 17 Gush 09:30 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Fier
Pajisje : Të tjera
Shes Parakolp te kompletuar per
BMW X5 E70 modeli 2011
Parakolpi eshte e kompletuar me dritat e mjegulles dhe 3 sensor parkimi
Eshte i blere ne gjermani
Eshte origjinal 100%
I paster pa thyerje pa gerrivshtje pa ngjitje
Pershtatet per cdo BMW X5 E70
Per cdo pyetje : 069 20 61 517
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim