Motorra Mercedes benz ML w164 S w221 320& 350

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: PJESE KEMBIMI KANANI MERCEDES BENZ 17 Gush 09:29 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Fier
Pajisje : Të tjera
w164 ML 320 CDI 2006-2009
w164 ML 350 CDI Bluetec adblue 2009-2011
w 221 S 320 CDI 2006 - 2009
w221 S350 4matic 2010 -2012
disponojme dhe kambiot te pa hapura ne gjendje perfekte

te kompletuar shiten dhe pjes vec e vec
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim