MOTORR MERCEDES BENZ W203/W211 2.4 V6 BENZINE

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: PJESE KEMBIMI KANANI MERCEDES BENZ 17 Gush 09:29 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Fier
Pajisje : Të tjera
SHITET PER PJESE :
MOTORRI MERCEDES BENZ 2.4 BENZINE V6
I KOMPLETUAR OSE I ZHVESHUR
MOTORRI KA 150.000 KM
DISPONOJME KOPLET PJESET E TJERA + LINJAT DHE KAMBION AUTOMATIKE NE RAST SE BENI NDRYSHIM KOMPLET MAKINES

CEL: 069 20 61 517

CMIMI SIPAS MARRVESHJES
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim