MOTORR+ KAMBIO AUTOMAT B-KLASS 2013-2016

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: PJESE KEMBIMI KANANI MERCEDES BENZ 17 Gush 09:30 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Fier
Pajisje : Të tjera
Motorr B-klass + kambio i kompletuar viti 2013 55.000km 180 CDI nafte

Motorr B-klass + kambio i kompletuar viti 2015-16 , 5000 km!!!! si i ri me 0 200 CDI nafte

shiten dhe pjese vec e vec
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim