KAMBIO W212 E220 CDI

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: PJESE KEMBIMI KANANI MERCEDES BENZ 17 Gush 09:29 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Fier
Pajisje : Të tjera
KAMBIO TE KOPLETUARA TE PAHAPURA
E KLASSI W212 VITI 2009-2012
TE RREGULLTA DHE TE PROVUARA
CEL: 069 20 61 517
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim