Susta Golf 4 dhe 5 GTI

Shitet nga: Renaldo Dje 20:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

35 LEK

Komuna: Fier
Pajisje : Pjesë rezerve
Susta të mbrasme Golf 4 dhe 5 GTI

I ven fiks dhe Golfit 5

Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim