RIMESO NAVI BENZI AVANGARD 210

Shitet nga: JULI Dje 21:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

79 LEK   100 LEK

Komuna: Fier
Pajisje : Pjesë rezerve
SHESE NJE RIMESO NAVI BENZI E KLASS 210 AVANGARD MODEL 2003.ESHTE FULL ME.BUTONA PER NGROHJET E SEDILEVE DHE FTOHJEN E SEDILEVE.DHE BUTONA PER NGRITJE SHE ULJE TE MAKINES.MONTOHET NE CDO LLOJ BEMZI 210.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim