Pomp

Shitet nga: Edi 07 Sht 15:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

120 LEK

Komuna: Fier
Pajisje : Pjesë rezerve
Shes pomp nafte golfi 4 pompes i esh ndrruar seti gominave dhe esh ne super gjendje cmimi 120 mi lek pak i diskutushem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim