Pomp Benzine Fordi

Shitet nga: Ford Dje 15:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

80 EUR   100 EUR

Komuna: Fier
Pajisje : Pjesë rezerve
Pomp benzine per ford , 4 bar eshte perdorur vetem per prov ! Pompa jepet me prove dhe garanci ! Cel : 0692288645
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim