Pjes motori Ml 164 350 benxin ose S221 350

Shitet nga: Pjes ML 164 15 Sht 06:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Fier
Pajisje : Pjesë rezerve
Gjendja shume e mire boshtet dhe vanoset (kemi dhe komplet motori per pjese rezerv
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim