Pjes kembimi motorike

Shitet nga: Pjes kembimi 15 Sht 06:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Fier
Pajisje : Pjesë rezerve
Pjes motiri bmw 530d (motor 211 270 cdi )motor 202 220cdi)motor 320 cdi) motor mini cuoer 1.6 benxin viti 2004)pjes motorik oer ford 20 crdi vit 07-11 fiat 2.0d viti 07-11peygot 2.0hdi 07 -11 viti pjes motorike renoje dhe zuzuki grande vitatea 1.9 ddsi viti 2007 -2010 (pjes motorik audi vw 2.0 nafte viti 05 -08) (pjes motorik per mercedes Ml 164 3.5 benxin cls 3.5 benxin
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim