Parakolp B klassi 2005 2010 me sensore dhe larje

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: PJESE KEMBIMI KANANI MERCEDES BENZ 17 Gush 09:30 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Fier
Pajisje : Pjesë rezerve
Parakolp B klass w245
me sensore parkimi
dhe me larje feneresh
2005-2009
cel 0692061517
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim