Kit Freksio F Fokus Motor 2.0 me zinxhir(B+GPL)

Shitet nga: Ford Dje 10:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

360 EUR   400 EUR

Komuna: Fier
Pajisje : Pjesë rezerve
Shitet kit freksioni i ardhur nga Gjermania origjinal per Ford Fokus te vitit 2007~ 2011 ! Motorr 2.0 ( Benzine + GPL ) me zinxhir ! Kiti Freksionit eshte origjinal ,i kompletuar dhe ne gjendje shume te mire ! Cel : 0692288645
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim