KIT BADIKIT BENZ W 124 E 500

Shitet nga: JULI Dje 21:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Fier
Pajisje : Pjesë rezerve
SHESE KIT BADIKIT BENZ W 124 E 500.I KOMPLETUAR.PARAKOLP.2 PARAFANGOT E PARA.2 LLASKAT E VOGLA TE PARAFANGOVE.2 BORDURAT ANESORE.2 MBRAPAFANGOT.2 SHIRITAT E VEGJEL E MBRAPAFANGOVE.DHE MBRAPAKOLP.JANE TE PUNUARA NE FABRIK NE ATHINE.JANE MATERJAL REZIN ELASTIK QE NUK THYHET.JANE TE DERDHURA MIRE.JUMLUTEM VETEM TELEFONATA SERIOZE.CMIMI 1100 € I PA DISKUTUSHEM.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim