Injektor Elek F Fokus motor 2.0 me zinxhir (07~11)

Shitet nga: Ford Dje 10:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Fier
Pajisje : Pjesë rezerve
Shiten ne bllok te 4 Injektoret elektrik per ford fokus Motor 2.0 me zinxhir,( Benzine + GPL ) te vitit 2007~ 2011 ! Injektoret jane ne gjendje sh te mire! Jepen me prove dhe garanci ! Kane ardhur nga Gjermania! Cel: 069 22 88 645
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim