mercedes Benz R18 origjinal

Shitet nga: vilson 16 Gush 18:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 4 050 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

900 EUR

Komuna: Fier
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Mercedes-Benz
🔸️E-class 🔸️W211🔸️W212
💯origjinal ✔ R18 disqet jane te gjere mbrapa bashke me goma pothuajse te reja. disqet jane te sakte nuk kane saldime apo deformime.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim