Mercedes Benz Disqe R18 modeli 2019

Shitet nga: vilson 16 Gush 18:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 4 500 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Fier
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten disqe per Mercedes-Benz model 2019,
disqet jane R18 bashke me goma Michelin pilotsoprt4 225/40R18 te vitit 2018. Mundesi nderrimi me modele te tjera ose vlersimi.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim