Disqe benzi 16 inc origjinal me goma

Shitet nga: Disqe 13 Gush 12:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

27 000 LEK

Komuna: Fier
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Disqe benzi S -class me goma 225-60R16 ne gjendje shume te mire.Nuk kane asnje problem.Shiten ose nderrohen me 18"
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim