elektric bikes

Shitet nga: bicikleta HUMER 14 Sht 10:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 5 170 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 150 EUR   1 280 EUR

Komuna: Fier
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
shitet biciklet amerikane MAA e vitit 2018 me bateri pothuaj e re sic shihet dhe ne foto bicikleta ka super eficenc shum e shpejt shum komode dhe e rehatshme te gjitha pjes shimano
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim