VW Touran 1.9 naft 6+1 vende -05

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: Dorian F Sot 11:25 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Blej këtë makinë për 20 230 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

4 500 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: VW Volkswagen
Modeli: Touran
Volkswagen Touran 1.9 tdi viti 2005 Nafte Kamio manuale , Klimatronic ABS SRS 8 AIR BAG Esp XHAMa elektrik Mbyllje qendrore me pult , Pasqyra Elektrike me vet mbyllje Radio cd mp3 disqe 15 Goma te reja 95 % Ne gjendje te shkelqyer motorike xhenerike dhe estetike, me dogan te paguar
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim