VW Passat 1.9 TDI naft super gjendje -01

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: Dorian F Sot 11:25 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Blej këtë makinë për 11 690 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 600 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Passat / VW Volkswagen
Modeli: Passat
Volkswagen Passat 1.9 tdi viti 2001 Nafte Kamio manuale , Klimatronic ABS SRS 8 AIR BAG Esp XHAMa elektrik Mbyllje qendrore me pult , Fenera XENON ORIGINALE Pasqyra Elektrike me vet mbyllje Radio cd mp3 disqe 16 Goma te reja 95 % Ne gjendje te shkelqyer motorike xhenerike dhe estetike, me dogan te paguar
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim