Passat CC 2.0 Nafte//8700 eu ista// auto.albania.f

Shitet nga: Privat Dje 08:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

8 700 EUR

Viti: 2009
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E verdhë/artë
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Passat / VW Volkswagen
Modeli: Passat CC
VOLKSWAGEN PASSAT CC 2.0 nafte VITI 2009// Kambio Automat(tip-tronic)🔹 272.000 KM(origjinale + me liber servisi)🔹 ✅KATALITI EURO 4✅ NAVI ,CD,TELEFON,AUX,MEMORY CARD,BLETOOTH//10 AIRBAG// ABS//KLIMA DIGITALE//ESP(sistem kundrra rreshqitjes// Sensor Parkimi//// // Pilot Automat//Shpejtesie// Fener me larje// Sensor Shiu// Sensor Dritash// Drita Mjegulle// Pasqyra Elektrike// Goma 100%// Disqe original//Makina esht bler ne concesionario GJERMANI dhe disponon te gjitha faturat esht perdorur vec nga nje person! Die sapo jan ber te gjitha sherbimet Te parositura ne Greqi me fatur! vaj kamio, Filter nafte , gomina shpatulle stabilizator te gjitha te reja// 8.700 euro//
!CMIMI 1DISKUTUSHEM + Ndrim// 📞0682922202 !Ista// auto.albania.f
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim