VW GOLF5 AUTOMAT F1

Shitet nga: golf 18 Sht 16:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 20 680 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

4 600 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Golf / VW Volkswagen
Modeli: Golf
shes makinen golf5 2.0 naft viti 2005 automat marsha + dhe - ne timon makina ne gjendje perfekte .letrat sapo i mbarojn 1-7-2020
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim