VW GOLF VI 2.0 TDI AUTOMAT

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: AutoErvin Dje 09:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

8 800 EUR

Viti: 2009
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Golf / VW Volkswagen
Modeli: Golf
VW GOLF VI 2.0 TDI VITI 2009. KAMBIO AUTOMATIKE. 220.000km ORIGJINALE. SENSOR SHIU. GOMA TE REJA , XHAMA TE ZINJE ORIGJINAL MBRAPA, CD. AUX , SALLON RROBE KAMOSH , DRITA DHE FSHIRSE AUTOMATIKE.KLIMA KOMANDA NE TIMON
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim