U shit VW Golf 5 1.9 nafte automat SPORTLINE-07

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: Dorian F 25 Korr 09:00 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Blej këtë makinë për 22 480 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

4 999 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Golf / VW Volkswagen
Modeli: Golf Plus
VW Golf 5 -07📁🇦🇱.... 📂1.9 nafte 📂#kamio Automatike 📂#Viti 2007 📂#Cmimi 5000 € 📁#0692644244 Volkswagen Golf 5 1.9 naft SPORTLINE VITI 2007 ABS SET kontroll ESP 8 AIR BAG Xhama elektrik RADIO CD mp3 ORIGJINALE KAMIO MANUALE KLIMATRONIC MANUALE SUPER E PASTER DHE SHUM I MBAJTUR DISQE ALUMINI 16 GOMA TE REJA 90 % 2 celsa me pult Mbyllje qendrore NE GJENDJE SUPER TE MIR NE TE GJITHA DREJTIMET ME DOGAN TE PAGUAR GATI PER TARGA CMIMI 4999€
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim