Toyota yaris 1.4 naft viti 2009

Shitet nga: Enver Sot 11:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 17 980 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

4 000 EUR

Viti: 2009
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Toyota
Modeli: Yaris
Toyota yaris e viti 2009 me klima 4 porta 1.4 nafte ngjyr e kuqe me sensor parkimi. Makina eshte ne gjendje shum shum te mire makina eshte e gatshme per cdo lloj prove dhe kontrolli,,cmimi pa diskutushem,
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim