Toyota yaris 1.4 naft klima start stop

Shitet nga: Enver Dje 21:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 16 640 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 700 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Toyota
Modeli: Yaris
Makina esure ne gjendje shume te mire teknike dhe mekanike me 4 dyer me klima me dogan me start stop makina eshte e gatshme per CDO lloj prove dhe kontrolli,
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim