Toyota yaris 1.4 naft klima 4 porta

Shitet nga: Enver Dje 21:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 17 980 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

4 000 EUR

Viti: 2008
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Toyota
Modeli: Yaris
Makina esure ne gjendje shum te mir,me klima 4 dyer ngjyre ezeze me sendilje me ngrohje xhamat elektrik.me sherbime te bera makina eshte e gateshme per cdo lloj prove dhe kontrolli
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim