TOYOTA YARIS 1.4 D 2006

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: AutoErvin Dje 09:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 18 880 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

4 200 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Toyota
Modeli: Yaris
✅TOYOTA YARIS 1.4 NAFT ✅ ✅MAKINA ESHT E VITIT 2006✅ ✅TAPICERI SHUM E PASTER DHE E BUKUR ✅ ✅KLIMA TRRONIK NE GJENDJE SHUM TE MIR ✅KOMANDO TEK TIMONI NE FUNKSJON ✅ ✅XHAMA ELEKTRRIKE PASQYRA ELEKTRRIKE ✅CELES HAPJE MBYLLJE QENDRRORE ✅ ✅MOTOR 1.4 NAFT KAMJO MANUALE ✅ ✅SENSOR KUNDER RRESHQITJES ✅ ✅SISTEM FRENIMI ABS✅ ✅MAKINA ESHT ME DOGAN TE PAGUAR ✅ ✅MAKINA ESHT E SAPOARDHUR NGA ITALIA 🇮🇹NE GJENDJE PERFEKT MOTRRIKE XHENERIKE E GATSHME PER CDO LLOJ PROVE NGA ANA JUAJ ✅✅CMIMI 4200💶✅✅ ✅CMIMI ESHT I DISKUTUSHEM ✅ ✅PER ME SHUM INFO CEL📲
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim