Toyota yaris verso 1,4 Naft

Shitet nga: Enver Dje 21:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 13 940 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 100 EUR   3 500 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Toyota
Modeli: Verso
Makina eshte ne gjendje shum te mir 4 porta me klima me dokumenta te prera deri ne dhjetor,,makina eshte e gatshme per cdo lloj prove dhe kontrolli,,
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim