Okazion Toyota 2.2 Naft kamio manuale viti 2008

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: Dorian F Sot 11:25 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Blej këtë makinë për 31 160 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

6 930 EUR   7 800 EUR

Viti: 2008
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Toyota
Modeli: RAV 4
Toyota rav4 2.2 naft viti2008 LOOK 2010, 4x4 ESP Traction Control Anti-Rreshkitje,cd mp3 tapiceri /stofe shume e paster , 2 celesa kambio manuale 6-marshe+indietro , komanda ne timon, KLIMATRONIC me ekran , Timon elektrik shume i lehte, fshireset e xhamit me sensor automatik, fenere mjegulle para dhe mbrapa LED, Drita me lup , motorri Shum ekonomik ne treg me kete fuqi , pasqyra me mbyllje elektrike dhe anti-verbuese, goma 95% 4-stinet , XHAMA elektrik, sediljet e pasme te levizshme dhe shtrihen gjithashtu, (Mbështetëse Dore) midis sedileve para dhe mbrapa, Timon multifunksional dhe i levizshem, Pilot Automatik, Disqe Alumini 17 ", SPOILER origjinal i toyotes ne deren e bagazhit. Me dogan te paguar gati per targim makina ne gjende super
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim